» Poradna » Web a internet

Jak zabránit aktualizaci prohlížeče Mozilla Firefox

Používám prohlížeč Mozilla Firefox,pokud byl pod číslem 26 vše funguje normálně jak je aktualizovánna 27 přestáva fugovat /nejde otevřet,někdy se otevře po dlouhé čekací době,ala nejdou otvirát další okna/ když odinstaluji 27 a nainstaluji 26 je vše v pohodě.Po vypnutí počítače,a nějaké době,je znovu naistalována aktualizaci 27.Lze nějak aktualizaci zablokovat? Ovladací panely -složka automatickéaktualizace mám zaškrknuto - oznamovat ,ale aktualizacs nestahovat ani neinstalovat.

Odpovědi na otázku

Nainstaluj si ESR verzi 24.3, ta se ti na 27.0.1 aktualizovat nebude.:https://www.mozilla.org/en-US/firefox/organizatio...

Nainstaluj si Firefox ESR release (http://www.mozilla.org/en-US/firefox/organizatio... ) - jde o verzi, ktera je vyvijena pomaleji a je celkove "pozadu". Na funkcnosti to nepoznas, ale zbavis se vetsiny problemu, protoze uz budou vychytane nez se k tobe ta verze dostane.Ja to tak mam na (temer) vsech svych pocitacich. Tohle pisu z verze 24.3

Byl jsem rychlejší.

Gratulace :) Ja jsem promarnil par minut hledanim pocitace, ze ktereho me Zive necha poslat prispevek :)

Stáhnout opět Firefox 26 provést restart -nástroje-možnosti--rozšířené-aktualizace-zakliknout nikdy nevyhledávat aktualizace potvrdit OK

smaž updater nebo ho přejmenuj na updater.ex_C:\Program Files\Mozilla Firefox\updater.exe

TIP: Na PC/NB Lenovo a HP je na vine nekompatibilni doplnek Authentec, který to dělá i v nouzovém režimu prohlížeče, přestože by měl být bez doplňků. Ten zrušíme mozille pod rukama ještě před startem – stačí killnout všechny procesy firefox.exe a plugin-container.exe a odmazat registr:HKLM\Software\MozillaPlugins\@authentec.com/ffwlopluginrespektive:HKLM\Software\Wow64Node\MozillaPlugins\@authentec.com/ffwloplugin

Tohle chlape je šlendrián základní seznámení se SW!!http://abload.de/img/snap7049e6si6.png

Nechceš raději vyřešit ten problém, co se projevuje v nové verzi FF, než zakazovat aktualizace. Pokud nechceš zdlouhavě hledat chybu, tak proveď obnovu Firefoxu. http://support.mozilla.org/cs/kb/obnova-firefoxu-sna... Některé chyby v profilu se z nějakého důvodu projevují až v nové verzi. Stává se to. Aktualizace jde zakázat přímo v nastavení Firefoxu. To ovšem není řešení.