» Poradna » Mobily

Jak zablokovat SMS a WhatsApp zprávy od stalkera ?

Dobrý den, problém se týká mé kamarádky, kterou neustále obtěžuje jeden stalker ze stejného panelového domu. Dostává desítky až stovky nechutný zpráv. Podařilo se jí na Samsungu zablokovat volání, ale SMS-ky a WhatsApp zprávy chodí dál. Operátor prý nemůže ani neumí blokovat jednotlivý kontakt vůči jinému. Doporučují změnu čísla (to nechce , protože by musela měnit svoje kontakty i pracovně úřední) nebo stalkera oznámit na policií, jako krajní řešení.Neexistuje ještě nějaké technické řešení, jak zablokovat SMS a WhatsApp příchozí zprávy od magora ? Někdy napíše i sto smsek a 700 zpráv z WhatsAppu denně. Kamarádka statečně odolává a ignoruje ho, ale začíná používat i vyděračské praktiky, jestli nebude jeho.

Odpovědi na otázku

Oznámit stalkera není krajní řešení, ale řešení.
Výměna čísla funguje jen chvíli, dokud to nové nezjistí.

Vždyť stačí v telefonu blokovat číslo a zadat ho tam a tím pádem to bude blokovat i SMS.A na WhatsApp je to úplně jednoduché klikne na zprávu toho magora nahoře v pravo ty tři tečky,více a zablokovat.

1) zablokovat zprávy SMS i na WhatsApp, pokud používá jedno číslo, je naprosto primitivní. Nechápu, že jste ještě nepřišli na to, jak se to dělá.2) oznámení na policii je zdaleka nejrozumnější řešení, protože až si zablokuje od něj zprávy, tak bůhví co ho napadne. Takže tohle je řešení. Technika až na druhém místě.

No pokud zablokuje jeho zprávy v SMS tak dotyčný to nepozná,že ho blokuje a zprávy si může i tak přečíst v blokovaných zprávách.A co se týká WhatsApp tak asi by bylo lepší ztlumit oznámení a nastavit vždy asi lepší než to blokovat.

tohle jsi se snad vymyslel Někdy napíše i sto smsek a 700 zpráv z WhatsAppu denně - to už dávno případ pro 2 x Phttps://www.bing.com/search

pardon Jak zablokovat SMS a WhatsApp zprávy od stalkera ...https://www.zive.cz/poradna/jak-zablokovat-sms-a...Před 3 hodinami · Podařilo se jí na Samsungu zablokovat volání, ale SMS-ky a WhatsApp zprávy chodí dál. Operátor prý nemůže ani neumí blokovat jednotlivý kontakt vůči jinému. Doporučují změnu čísla (to nechce , protože by musela měnit svoje kontakty i pracovně úřední) nebo stalkera …Nápověda aplikace WhatsApp - Jak zablokovat a nahlásit kontakthttps://faq.whatsapp.com/android/security-and...Klepněte na ikonu Přidat. Vyhledejte nebo zvolte kontakt, který chcete zablokovat. Kontakty lze zablokovat také těmito způsoby: Otevřete chat s daným kontaktem, klepněte na Více možností > Více > Blokovat > BLOKOVAT nebo NAHLÁSIT A BLOKOVAT, čímž dané číslo nahlásíte a zablokujete.

SMS jednoduše blokovat nepůjdou - řešit přes PČR vč. toho WhatsAppu.Ale u kecálků typu WhatsApp by mělo jít normálně blokovat kontakty. U některých IM jde myslím nastavit, že zprávy mohou dotyčnému poslat jen lidi z přidaných kontaktů = musíš jim schválit přijetí. Je to obvykle kvůli ruským a čínským spammerům, ale mělo by to stejně fungovat i tady.

Řekl bych, že většina androidů bude umět i zablokovat SMS z určitého čísla. Minimálně alternativní aplikace, jako Textra, to umí. Ale každopádně tohle je opravdu na řešení přes policii