» Poradna » Mobily

Jak zablokovat nevhodne stranky telefon s Androidem

Zdravim, dcera dostala telefon s Androidem a tak bych tam chtel zablokovat nevhodny obsah (vsichni asi vi jaky).Ale co jsem koukal slo by to zablokovat nejak kompletne a nenastavovat kazdou aplikaci zvlast? (prohlizec, google, youtube atd..).Je na to nejaka apka?Predem diky

Odpovědi na otázku

Hezke, ale v CR nepouzitelne viz. https://families.google.com/familylink/faq/!/?how-it-works_activeEl=where-can-i-use-family-link#where-can-i-use-family-linkNavic pouze pro novejsi telefony ktere maji Nougat (7.0), coz u telefonu pro deti, kdy je to castokrat starsi telefon ktery zbyl jinemu clenovy rodiny po vymene za novejsi, docela problem.

Souhlasim s ostatnimi ze to omezeni bude kontraproduktivni. Poucku o zakazanem jablku zname vsichni...A jen dodam ze pro tyto zakazovaci kejkle sis vybral spatnou platformu. To co popisujes jsem si bez problemu behem 3minut nastavil na iOS 🙂

Ja treba nevim, jaky. Asocialni site? To je asi nejvetsi zlo na dnesnim internetu z myho pohledu. A pak hned zpravodajstvi, thrillery a podobny hnusy plny krve a mrtvol. Ale to snad ani zablokovat nejde.

No myslel sem spis aby na netu nehledala porno, videa atd..., tohle je jako hodne spatne, neda se to uhlidat a bez pripojeni k netu to dnes taky neni skoro mozne...

To porno by bylo asi to nejméně škodlivé. Horší jsou věci jako explicitně brutální videa/fotky a jiné úchylárny. A pak také živí úchylové na sociálních sítích.

Před pornem ji neuchráníš, ani kdyby ses rozkrájel. Stejně tak před spoustou podstatně horších věcí, co jsou na netu. Ono to porno je v reálu podobně nebezpečné, jako růžová knihovna - vytváří o sexu a lidské anatomii podobně zkreslené představy, jako romány pro ženský o lásce a vztazích. Takže proč neblokovat i ty romány?To si s ní raději promluv, že je ti jasné, že na to bude koukat a ať to bere jen jako přehnané pohádky. Ne jako něco, co musí podstoupit o své první noci. Zakazování a blokování nikam nevede. Je to podobná blbost, jako když si ortodoxní křesťané zakazují mluvit o sexu, takže o tom děckam nic neřeknou (natož o antikoncepci) a pak se diví, že jsou v tom...

V pubertě stejně všechny zákazy a varování fungují zhruba takto:https://www.youtube.com/watch

V rámci domu je cestou to bloknout na routeru. Pokud má dcera data, případně s epřipojuje venku na wifi, pak ti to nepomůže, jen to doma omezíš.

Jak píše kolega, taky nevím, co bys chtěl dceři blokovat. A i kdyby se ti cokoliv podařilo zablokovat na jejím mobilu, 'nevhodný obsah', který ji zajímá, si stejně kdykoliv najde na mobilech/tabletech/počítačích spolužáků/kamarádů.

co neblokovat ... a raději pohovořit ? ;) kařdé omezení jde obejít .... pak se z toho stane jen hra,ve které se budeš s dcerou přetlačovat,kdo přebije toho druhého ;)a i tak ti rovnou řeknu kdo vyhraje :D :D ona .... vždycky ten telefon může dát do továrního nastavení :D - jasný můžeš to omezit přes DP ... ona najde zase jiné řešení atd .... nakonec jí akorát naučíš řešit "problémy" s technikou :D

Blokování je nesmysl. Nejenže to moc dobře nejde, a stejně nemáte šanci podchytit všechno. Naopak, budete podněcovat k hledání zákoutních cest, když už o to mermomocí bude stát.

Skor jej vysvetli rizika nechraneneho pohlavneho styku. Ale nie ako decku, proste normalne ako keby seberovnemu: pohlavne prenositelne choroby = znicis si zdravie... tehotenstvo = potrat = znicenie zdravia, vychova dietata je nakladna na peniaze a cas. Lepsie jej kupit kondomy ako sa snazit zablokovat porno.

ano ... a slečna dcera si podobný návod vůbec nenajde a nebude moci nastavení změnit zpět :D ... - možná tam,kde se uživatel nedostane tak snadno ke konfiguraci by to smysl mělo .... ale v případě "jednouživatelského" Androidu tohle nemá moc smysl ;)

Prosím Aš jakse to dá blokovat ty pornostranky leze mi to už opravdu na nervi nacházím samé víry a tel

https://parentalcontrol.eset.com/Zablokovať prístup do nastavení telefonu sa predsa dá heslom. Je ovšem jasné že ked to nepojde na telefone dieťaťa tak to pôjde na telefone kamaráta.Ale stále si myslím, že urobiť niečo je lepšie ako neurobiť vôbec nič.

To bude skvelé keď sa dcéra bude chcieť pripojiť na inú wifi a nebude mať heslo od nastavení. Ono problém s parental control celkovo je ten že nemôže fungovať dokonale ale za to obmedzí dieťa aj tam kde netreba

v tom případě nechápu,proč jí kupovat chytrej telefon .... jen pro to,aby se zkryplovatěl to nemá smysl..... to může mít stařičkou nokii,která jí aspoň vydrží 14 dní na baterku :D .... ano - když bude chtít,tak si cestičku najde ....udělat by se něco mělo - to zcela určitě - to něco by mělo být nějaké poučení :) chápu,že to nebude nejpopulárnější téma rozhovoru rodiče a dítěte :D ale jakoukoliv restrikcí bude "vyhnána do ilegality" a to si myslím,že není dobře .... přece jen dítě by mělo vědět,že se může přijít na cokoliv zeptat .... a ne kličkovat a prchat před rodičem :)

No hej blokovat aby to nedopadlo ako detska na liekoch ked rodicia chodia za detmi aby im to otvorili. A co nenajde "doma" bude hladat inde a moze to dopadnut horsie. Aj tak sa k tomu dostane. Co tak si sadnut a porozpravat a clovek nakoniec zisti ze dieta vie viac ako rodic :)

Bolivar porno videos

To mi připomnělo vtip. Kluk jde do puberty a táta si s ním chce chlapsky popovídat. "Pepo, sedni si, promluvíme si o sexu." - "A co by si chtěl vědět, tati?"

Jedinné co by mohlo fungovat v nechození na ty stránky, jsou výstrahy o zavirovaném mobilu a poškozené sim kartě, kdy stránka nedovolí aby z ní kdo odešel, dokud nestahne antivir - před tím dceru varovat, nechod dcero na jezero vir tam číhá na tě, ...........

Když se na to nepodívá na svém mobilu, tak jí to kámoška ukáže na svém.

Tak ako predchodcovia. Nezablokuješ, nejde to. Použije Operu so šetrením dát, a je vymaľované. To nedáš ani na router i.

Joto nevhodna strana ktora sa richlo najde prosim uzatvorit tu stanku

Blokace pornografické Tatranky

Všechny pornografické ztranky bloknout

Zablokovat porno strranki a videa ktery misou doruceny na foto cislo 721156709

zablokovat stranku faceebook

Zablokovat nevhodné obsah však víte. můj syn má nový telefon.