» Poradna » Windows (a jiné OS)

Jak z Win XP Profesional udělat Win XP Home?

Poradí mi někdo, jak převést windows xp profesional na windows xp home.//upraven titulek dotazu z nekonkrétního "Převedení OS."//

Odpovědi na otázku

Nijak, koupit si WinXP.

a pročpak tak mermomocí potřebuješ Profesional místo Home? Navíc u takhle letitého systému.

Podle toho, jak to píše, chce ještě něco divnějšího: Má Pro, ale chce Home...

aha, až takhle... Jediné co mne napadá je, že má na PC pirátěné Pro, ale má legál štítek na Home. Pokud je to takhle, tak stejně musí přeinstalovat systém.

Asi jedině nová instalace.

Nová instalace a použít klíč pro Win XP home.

Formát disku a nainstalovat windows xp home.

Skoda, ze autor nevysvetlil, proc takovouhle vec chce, protoze to zni jako giganticky nesmysl. Ale jinak prevest nijak - nekde sehnat instalacku XP Home a nainstalovat znova.