» Poradna » Programy

Jak z videa "vystříhat" reklamy aniž bych musel výsledek znovu rendovat?

Jak z videa "vystříhat" reklamy aniž bych musel výsledek znovu rendovat?//Opakovaně smazán troll "MaoCetung" (dříve třeba host, joachym, ledl, Rouška, Mikrob, Pavel Nový, olympie, Korong, DVD, Fabia, atd.), který sem chodí jen tapetovat poradnu svými bláboly.//

Odpovědi na otázku

nijak

Jistěže do jde. Sice bude muset stříhat po klíčových snímacích, takže ne přesně kde bych chtěl, ale v pohodě to jde.

Tohle kdysi dávno uměl Virtual Dub, ale v současnosti neznám žádný program, který by tohle uměl.

Tak on to umí samozřejmě pořád dál, i když je fakt, že ho asi už nikdo nepodporuje a nebude znát nové kodeky. Možná by to mohl umět Avidemux.

tak Avidemux to umí zcela určitě, protože ho přesně na tohle používám..

Díky za potvrzení, myslel jsem si to

Už nějaký čas také používám Avidemux na stíhání TV záznamu. Napřed z DVB-T, pak DVB-T2 (HEVC). U některých videí býval problém, že nerozpoznal zvukovou stopu, ale pomohlo, když jsem soubor *.TS napřed přeuložil pomocí mkvtoolnix.

Avidemux by to měl pořád umět

ja používam avidemux - navíc umí i jiné formáty a je zadarmo.

Avidemux nepoznáš?

Ale znám a proto jsem ho nezmiňoval.Ty jsi si naprosto jistý,že avidemux bez problémů zpracovává dnešní videa v novém formátu?Tazatel se totiž nezmínil co to je zač a jestli je to šifrované atd..Prostě málo informací.

Šifrované? To by fakt nenastříhal

Když se Jaroslav Černý od včerejšího rána už k dotazu podruhé nevrátil, asi už má vystříháno. Nebo ho to už nezajímá.

Zkouší AVIDEMUX ...

Ja poznám aj tretí:TMPGEnc MPEG Smart Rendererhttps://tmpgenc.pegasys-inc.com/en/product/tmsr6.html

Obidva platené. Jeden asi za 20 USD, druhý za 50 USD. Ani nie veľa :D

Avidemux míval funkci Smart Copy, kde to šlo, ale muselo se stříhat na klíčové snímky a podporoval to jen pro některé (asi standardní) kodeky.

Nástroj ffmpeg to umí (on umí snad všechno). Avšak používá se pomocí příkazové řádky.https://gist.github.com/steven2358/ba153c642fe2bb... Zde v sekci "trimming", "without re-encoding" je popsáno, jak se pro tento účel ffmpeg používá.

Po niektorych reakciach som to pre istotu vyskusal, vystrihnut cast HEVC MKV videa, bez rekompresie, slo to bez problemov.AviDemux (2.7.3), pre video a audio vystup nastavit "Copy", pre vystupny format zvolit format podla videa, v tomto pripade "Mkv Muxer".Strihal som takto avi, mp4, mkv, mpg2, ts - HD, 4K, MPEG4, HEVC, nahravky z tunera DVB, SD, HD.Je to jednoduche, rychle, bez rekompresie a teda bez straty kvality.Nevyhoda je, ze strihat sa da iba na klucovych snimkach, taktiez AviDemux nedokaze ulozit/zachovat mkv titulky, minimalne ked som to skusal, to by v tomto pripade nemal byt problem.

Ako hľadáš kľúčové snímky? Ja strihám tak ako mi vyhovuje, ale obraz sa v tej časti trošku „pokazí“. Ale aj tak funguje.

Avidemux 2.7.5https://ctrlv.cz/gGar

Vďaka.

Avidemux 2.7.5? Veď už je dávno 2.7.6 - 64-bit.http://fixounet.free.fr/avidemux/

Zatím díky. Všem !

Avidemux