» Poradna » Mobily

Jak z dostat z Fastbot Flash Mode (secure)

Dobrý den, dneska ráno jsme se omylem dostal do a když power tlačítkem potvrdím start displej jen černě problikne a nic....Nevíte někdo co mám dělat? Už dříve jsem ho používal na zjištění CPU a v pohodě jsem se dostal pryč... Děkuji za radu :)

Odpovědi na otázku

Také přeji pěkný den, chtělo by to asi napsat více informací např kam jste se dostal, co to je za zařízení atd.S tím co jste uvedl vám tu nikdo moc neporadí.

Drzet tlacitko Power tak dlouho, az se telefon vypne

To je fajn, že děkuješ za radu, ale s takovým množstvím informací, které jsi poskytnul, se můžeš obrátit leda tak na věštírnu. Takže není za co

Zřejmě jste nějakým zázrakem, protože tomu přece rozumíte zapnul v Biosu fastboot a teď vám nejde spustit počítač. Je to tak?V tom případě můžete jen vyresetovat nastavení UEFI vytažením baterky na základní desky asi na dobu 15 sec. Nebo a to je snažší, se znova dostat do Biosu(Uefi) a obnovit tovární nastavení (Load Uefi (bios) default) a uložit F10 s restartem.