» Poradna » Mobily

Jak vytvořit složku v mobilu?

Dobrý den, mám Samsung s3 mini a chtěla bych si vytvořit vlastní složku, v mobilu to nejde už jsem zkoušela a přes PC už jsem to taky zkoušela tak ,že jsem Usb dala mobil do Pc a v ,,mobilu,, se snažila vytvořit složky ,ale v mobilu se neukázali:/. Kdyby někdo věděl jak vytvořit složku jako je Retrica,camera,Snapchat,.. tak by mi to moc pomohlo děkuju:) Hezký den

Odpovědi na otázku

já používám v telefonu s Androidem správce souborů Total Commander (je zdarma) a ten samozřejmě vytvořit složku umí.

Dobrý den chtělěla bych vytvořit složku na Huawei y540. Skoušela jsem to ale nešlo mi to děkuju odoovězte co nejrychleji děkuji

Jak vytvořím složku pro hry na ploše mám telefon CUBE1 M400

Dobrý den . Jak vytvořím novou složku na PC? Děkuji .