» Poradna » Programy

Jak vytvorit kolaz s 8 fotkami na IPADU

Zdravim, uz jsem zkousela par programu (apps) na iPadu a stale nemuzu najit jak vytvorit 8 obrazku v jednom. Treba napr. tohle http://whatmyfriendsthinkido.net/doctors/jenze takovych obrazku je jen 6, ale ja mam 8.Poradi mi nekdo, prosim?

Odpovědi na otázku

v mobilu používám aplikaci photo grid

Vazne s 8 fotkami? Ctyri vedle sebe a pod nima dalsi ctyri? 🤔

koláž až s 15 fotkama. Dělal jsem jen do pěti. Nutno zatřepat poskládá se samo. Což dělají pánové Samo a Seto

je to jednoduché ... zapni PC a sprav to tam :)

jasné jak facka, potřebuju do Bruselu. Proč vlakem, vezmu si helikoptéru

Mam iPad mimochodem 😏Na PC to zvladne kazdy! 😝

Já multiphone ( pro jistotu info)

Třepu třepu mobiles, pověz ty mi multipes kde poskládaj se fotky dnes. Natřepal jsem čtyři a čtyři vedle sebe. Stáhni zkus třepat. Hola hola plotna volá, děti pláčí, z poradny se vrat

Přece tam je nějaký foto - grafický editor, který umí vložit obrázek do obrázku. Založím nový - prázdný - s vhodným rozlišením. Pak do něj postupně ty obrázky vložím a umístím.

pohledat na tom jablečném obchodě aplikace na koláže tě nenapadlo? Já bych stejným způsobem hledal na Google Play, kdybych chtěl něco takového patlat na telefonu nebo tabletu.