» Poradna » Windows (a jiné OS)

Jak vytvořit instalační disk Windows 10

V lednovém časopisu 20128 COMPUTER v článku Opravte nestartující Windows 10 doporučujete vytvořit instalační medium sami a to prostřednictvím stránky " jdi.zive.cz/instool." Po zadání této stránky počítač hlásí že neexistuje. Možnost stažení v C-zoně jsem nástroj MEDIA CREATION TOOL rovněž nenašel. Co vy na to. Čekám na a sdělení jak istalačni disk opravdu vytvořit

Odpovědi na otázku

Google asi rozbitý nemá, jen je jednodušší být líný a počkat si, než se nějaký aktivista najde a počkat si, co to udělá za něho.

... a velmi, velmi nevychovany mladenec to je.