» Poradna » Windows (a jiné OS)

Jak vytvořit čistý účet ve Windows 10?

Ahoj, jak vytvořím čistý účet ve Win10? Myslím tím to, aby na tomto účtu nebyli aplikace, které mám na hlavním účtu.

Odpovědi na otázku

Ty tam budou vzdycky...rika se tomu defaultni profil.Jesli se ti jedna pouze o to, ze nebudou ikony na plose - tak ty muzes smazat.

Aplikace tam budou, ale nemusí k nim přisupovat s admin právy a může mít pro ně i jiné natavení.

Ovládací panely (Účty a pověření) tam jsou pořád, to nové nastavení je nenahrazuje jen doplňuje.

No vytvoříš klasicky nový účet (přidáš dalšího uživatele). Uvědom si ale, že některé programy (aplikace) jsou nainstalované v režimu "pro všechny uživatele". Ty se potom objeví v každém, i pozděli vytvořeném účtu.

Nainstaliješ si normální Windows, tedy 8.1 nebo Windows 7, jiná možnost není ...