» Poradna » Web a internet

Jak vyřešit nekvalitní wifi na hotelu?

Zdravím,chci se zeptat, budu teď nějakou dobu na hotelu, kde není kvalitní síla Wi-Fi signálu, proto jsem řešil varianty..Především mi jde o hraní her na Playstationu, notebooku1. Neomezený internet a neomezená rychlost a vysílat signál přes mobilní hotspot a vyzkoušeno a Ping 60-802. Neomezený internet a rychlost, ale zakoupil bych router, do kterého bych vložil SIM kartu a vysílal signál přes něj, nebo připojil zařízení přes kabelJaká je podle vás lepší varianta, aby byl internet výkonnější?Děkuji moc!//"Napište titulek co nejpřesněji. Jen podle titulku se ostatní rozhodnou, jestli si váš dotaz přečtou."//

Odpovědi na otázku

To je +/- jedno, ale praxi jen to asi bude o trochu stabilnější s tím routerem a propojením kabelem.

Požádat o jiný pokoj s lepším wifi signálem by nešlo?

Nebo ještě lépe vybrat jiný hotel.

Vybrat herní hotel, čas na LANparty !! Nebo jak se tomu ve 21. století říká ! :)

.... tak ten je megahustý... (jen pokračuji v podobném stylu)

přestěhuj se na jiný hotel s lepší wifi....to hoteliery naučí

Možná by stačilo pořídit externí WiFi adaptér, který bude mít trochu slušné antény, aby se i s mizerným WiFi signálem vypořádal. Třeba ASUS USB-AC68.Teda pokud je mizerný signál WiFi ale jinak je hotelová WiFi rychá a použitelná dostatečně. jinak fakt asi jiný hotel, protože LTE bude na takovém hotelu s mizernou WiFi a v jeho okolí asi pěkně vytížená.

Ve vytížení LTE záleží na velikosti hotelu, jestli má pět pokojů nebo sto.