» Poradna » Web a internet

Jak vypnu wps

Dobrý den. Omylem jsem zmáčkl tlačítko wps na tp-link tl-wn821n a pc mi nenachází wifi nevíte jak to vypnu děkuji.

Odpovědi na otázku

Návod k použití jistě napoví ;)

Zavolej na IT podporu

jestli to nebude tím, že jsou na TP-lincích dvě tlačítka, jedno je na wps/reset a druhé je na wifi .... Ta kouzelná brožura od výrobce určitě napoví, jen se divím, že ten kdo neumí číst umí psát xD

Zmáčkl nebo držel? zmáčknutí by mělo zahájit WPS párování nového zařízení. To by se současným připojením nemělo nic udělat. Ale jestli držel tak to bývá reset. V tom případě si musíš router znovu nastavit. A nebo říct tomu kdo ti to prvně dělal.

Preč keď som resetoval huawei p 20 lite tak sa musim pripojit na wi fi a keď sa pripojim tak pita google učet