» Poradna » Ostatní

Jak vypnu kolečko u myši

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak se dá v systemu vypnout kolečko u myši..Jelikož mi blbe. Sámo jezdí nahoru a dolu a při práci či hrání league of legends je to docela blbé.. zkoušel jsem to vypnout v registrech (regedit.exe) ale a přesto mi to blbne. Za každou radu budu rád.

Odpovědi na otázku

Nesdělil jsi verzi OS, typ myši ani verzi ovladače.1) Odinstaluj původní ovladač myši.2) Stáhni a nainstaluj originální ovladač výrobce myši pro utajenou verzi OS.

Mám ConnectIT doodle mouse... originalní ovladač nejde stahnout co jsem teda zatím koukal ale zkusím uvidím

A co třeba koupit novou myš

Když hraje ještě furt Lolko, tak asi nemá moc peněz.

hele s touhle jsem byl spokojený.. dobře se drží a tak.. prostě už jsem s ní něco zažil.

V ovladaci panely tam mas mys,ale u me teda alespon vypnout tam nemam.

Keby si byval v PN kraji, tak ti jednu Dell mysku rad darujem.

Dostal se ti dovnitř vlas, stačí myš rozebrat a vyčistit. Bude namotaný na hřídeli kolečka nebo někde u optického snímače polohy, oprava na 10 minut