Jak vypnout wifi u asusu?

Dobrý den

U nového notebooku ASUS K50AB s win7homepremium 64bit, mi po instalaci OS nefunguje funkční klávesa pro zapnutí a vypnutí wifi. (modrá fn+ikonka antény klávese na F2) . Všechny ostatní funkční klávesy normálně fungují. Přeinstaloval jsem dle rady v manuálu Asus driver ACPI ATK0100 a nepomohlo to. Wifi je stále zapnutá. V manuálu jsem se dále dočetl, že tato kombinace kláves (Fn+F2) zapíná a vypíná Wifi a Bluetooth. Tento model notebooku neobsahuje BT, ale na wifi by to mělo fungovat nebo se mýlím?

Za všechny podnětné odpovědi děkuji.

Odpovědi na otázku

Budto najit drivery na funkcni klavesy nebo nevim... toto byl jeden z duvodu, proc jsem dal W7 pryc...

Drivery jsem odinstaloval a zase nainstaloval. Všechny ostatní klávesy fungují. V manuálu ještě stálo, že je třeba nějakého softwarového nastavení ve Windows. Nevím co tím mysleli. Jinak s Win 7 jsem spokojen. mám je na stolním PC a bez problému.

co som videl tak kazdy notas mal spinac na wifi

co takto ho zapnut

Každý noťas nemá spínač na wifi, zde je to řešeno pouze přes funkční klávesy. Bohužel.

Reklamoval bych ho a požadoval dodatečnou instalaci poslanecké páčky.

Zkus zmáčknout WIN + X, tam by pak měla být možnost vypnout wifinu.

já děkuji moc, naprosto pomohlo. (y)

Moc ti děkuji :)

nahodou sou win7 dobry

vlk :A nemá náhodou ten ASUS taky utilitku,/ve který se to ovládání Wi-Fi/Fn+F2/dá přepínat?

Utilitka je tam nainstalovaná. Mrknu na to. Ale až zítra. Te´D JSEM V PRÁCI

Proč by tam ale byla ta funkční klávesa, když by to bylo řešený čistě jen softwarově?

Sakra pořád takovejch canců. Tak si vlez do síťových připojení, pravým na ikonu "wifi", a dej "Zakázat". A je po ptákách.

samozrejme chybu spravila trubka co to instalovala. Trubka zabudla na taky podstatny detail a to nainstalovat wireless console.

To redmond: Komu tady nadáváš do trubek?
No jsem trubka, ale nemusíš to tu psát veřejně Při stahování ovladačů z ASUS stránek jsem to nedopatřením přeskočil ... Díky za pomoc.

Dobrý den,měla jsem dlouhodobý problém s odstraněním stále zapnutého WIFI u nového laptopu ASUS s Windows7 Home Premium a mohu říci,že u tohoto oper.systému chybí nalezení jednoduché,bezplatné pomoci pro odstraňování drobností při používání nothebooku,které se běžně odstraňují získáním uživatel. manuálu při zakoupení výrobku,což zde chybí a není ani jednoduché manuál přes PC získat viz.práce s klávesnicí.K vypnutí/zap. WIFI mi opravdu funguje stisk tlačítka s nápisem Fn+tlač.F2,ale musí se chvilku počkat,než se zaktivuje činnost WIFI a po opuštění tlačítek se ukáže na obrazovce WIFI triangl co potvrzení provedeného úkonu.Když vrátíte vaši změnu přenastavení do původ.stavu,určitě to bude takto funkční.Ať se zadaří.

Plho, ale tato tema je uz davno vyriesena.

Dobrý den já mám úplně opačný problém nejde mi wifi zapnout =) mám model ASUS A3AC 5004 a zkratka Fn+F2 nefunguje a žádná poslanecká páčka taky nejni wirless console v p očítači je a i když ji zapnu tak se wifi nespustí může mi někdo poradit jak ji spustit?

mám stejný problém a už delší dobu to nejsem schopen rozlousknout...

přidávám se k vám...teďkon se mi vypla a tlačítko Fn mi nefunguje a nemůžu najít kde se zapíná wifi...

To je snad naschválná výrobní chyba! Mi Fn+F2 taky vůbec nefunguje- jsem bez wifiny :/!

Já mám trošku jinačí problém ale taky se jedná o wifi. Mám ntb Asus, nevím jaký to je model (nemám ho momentálně u sebe), ale má win10 a je to takový, že na wifi jsem připojená a po chvilce mi to napíše bez internetu. Několikrát jsem zkoušela vypnout ntb i restartovat router, ale nepomáhá to a přitom televize funguje přes wifi bez problémů. Dokáže mi někdo poradit?? Děkuji

https://www.asus.com/Laptops/K50AB/specificati... U ASUSov je to ich "štandard". U všetkých NB od nich sú takto nastavené hotkeys.ATK Hotkey Utility si sťahoval odtiaľ?https://www.asus.com/Laptops/K50AB/HelpDesk_Do... Hľadaj toto: ATK Hotkey Utility for Win7 (je spoločná pre 32-bit i 64-bit)APCI ATK je pre riadenie spotreby a stavy - spánok, hibernácia. Nemá nič spoločné s hotkeys.