» Poradna » Programy

Jak vypnout wifi někomu z mobilu

Jak bych mohl vypnout někomu wifi přes mobil bez toho abych něco musel nastavovat na pc.díky

Odpovědi na otázku

Nijak, naštěstí je to před takovými blbečky dostatečně zabezpečené...

Aha. Tak proč kámoš umí vypnout wifi kdekoli a kokukoli přes mobil??

Ne, to opravdu neumí a ty jsi mu to sežral i s navijákem. Udělal z tebe pitomce

Tak když mysliš

Vím... Kamarád z tebe dělá blbce a ty mu to žereš.

Já myslím, že z něj blbce nedělá.

Jjcto zvladne sam. Je to nesmysl

No pravda, možná ho ze sebe dělá sám

Jacku, ja to umim taky. Mam v tel appku na mikrotik a tam se dostanu a vypnu. Nevim jak to ma resene kamarad, a jak t ten K chce udelat, jake ma zarizeni. Ale nechapu proc se pta tady a ne kamarada.

Ano, samozřejmě o ovládání WiFi ke které máš přihlašovací údaje se asi nebavíme ;)

Pamatuji si, že existovala aplikace na rootnutej Android, která dokázala dělat man in tehe middle útok a efektivně dokázala zablokovat internet ostatním a jinak upravovat síťový provoz. Mohlo by to být teoreticky něco takového, ale určitě bych tomu neříkal "vypnout wifi"

Otevřít si tam internetový prohlížeč a v něm administraci routeru. Přihlásíš se a změníš nastavení tak, aby to tomu někomu nefungovalo. Hotovo.

... ale to by přece musel vědět přihlašovací údaje /jméno a heslo/. ...

Ak si tam niekto nechá pôvodné nastavenie admin admin tak ...

Existuje aplikace jménem NetCut, je na Google Play ale vyzařuje Root oprávnění.Můžeš taky jít do nastavení routeru a doufat že přihlašovací údaje jsou admin admin.

Ale jistě že to jde... Záleží na tom čemu říkáš "vypnout".Jestli myslíš shodit, nebo zarušit tak že se nikdo nemůže přihlásit tak na ti stačí třeba telefon Nexus 5, tam nahranej Kali linux a pak se s tím naučit pracovat..https://www.kali.org/kali-linux-nethunter/.. a jde s tím dělat i spousta jinejch věcí..