» Poradna » Windows (a jiné OS)

Jak vypnout ve Windows funkci toho když najedu na okno myší tak se schová?

Zdravím, potřeboval bych poradit s jednou věcí, na pc mám často otevřených více oken přes sebe, a to tak že jedno okno je zvětšené přes celou obrazovku a druhé je zmenšené a je před tím co je přes celou obrazovku, problém mám s tím že vždycky když najedu myší na to okno co je za tím zmenšeným (samozřejmě bez kliknutí) tak se mi to zmenšený okno schová za to velké. To samé je to např. z oknama při kopírování mám okno kopírování třeba před oknem Chromu, a jenom přejedu myší na to okno chromu a to kopírování se mi hned schová za něj. Nevěděl by někdo jak tuhle funkci vypnout? Mám Windows 7 Ultimate 64 bit.Díky

Odpovědi na otázku

Je třeba změnit nastavení pro myš v Ovládacím panelu.Návod: https://www.tenforums.com/tutorials/113260-turn-off...

Koukal jsem se tam, a tu položku nemám zaškrtlou (zapnutou), a stejně to dělá.

Nemáš náhodou ve Windows 7 nějaký nepůvodní prográmek, který mění nastavení myši?Nepřesunutí předního okna za jiná zadní okna lze dosáhnout i úpravou v registru:https://sinewalker.wordpress.com/2010/03/10/ms-windows-foc...

Žádný program co by to změnil tam nemám. Koukal jsem ted na ten návod co je v tom odkazu, a vůbec to nechápu, nepochopil jsem ty hodnoty co tam mám zadávat a bojím se to zkusit.

Odkiaľ si kúpil W7 Ultimate? Nie je „vylepšené”?

Nejsou vylepšené