» Poradna » O Živě.cz

Jak vypnout v pc DEP

zdar lidi,chci se zeptat jak v systému windows 7 vypnu fuknci DEPpadá mě pořád csko,hned v menu po cca zhruba dvou sekundách a nic mi to ani nenapíše..první to spadne..ikony mám na ploše veliké pak po dvou tří sekundách zas blik monitor a plocha je zase v normálu,ale hra je vyplá a někde jsem se dočetl,že to může právě dělat DEP...ale nevím jak jej vypnoutpředem díky za rady

Odpovědi na otázku

Co to je funkce DEP?

https://en.wikipedia.org/wiki/Executable_space_pro... Ale tohle asi nebude ten problém

a jaký?já nevím,jestli to bude tím..ale četl jsem,že to tím být může..tak to chci zkusit..pač mě nic nenapadá..pokud máš nějaký jiný návrh,tak sem s ním,uvítám všechno,co mi pomůže

něco v češtině by nebylo...angličtina není moje silná stránka zrovna

Tak to radsi misto hrani CS studuj anglictinu

no to právě nevím..dneska jsem se s tím seznámil poprvé...ale údajně to má pomáhat,když nějaký program,či hra padá tak nwm..proto se ptám

a v logech ve windowsu neni nic ?

ted tě nechápu troškutrochu konkrétněji..nevím,jak to ted(nebo spíše)co tím myslíš v logech ve windowsu(nechápu)

Neni zadny rozumny duvod, proc vypinat DEP. Je to jeden ze zakladnich bezpecnostnich mechanismu operacniho systemu. Jestli ti nefunguje CS:GO, tak to res diagnostikou hry (treba koukni do event logu), ale na DEP nesahej. Je klidne mozne, ze CS:GO je zavirovane nebo ma v sobe malware a DEP te shozenim hry chrani. Pokud DEP vypnes, budes mit v PC veselo...