» Poradna » Notebooky

Jak vypnout uspanou (černou) obrazovku na monitoru

Ahoj, něco jsem zmáčkla a nemůžu se dostat k zadání hesla na ntb.1. Zapnu ntb 2. Objeví se obrazovka s fotkou + datum a čas, kurzor (šipka) se neobjeví3. Čekám, že se objeví políčko, kam se napíše heslo a nic4. Zmáčknu Enter a obrazovka zčerná5. Nic se nedějeProsím pomozte, jak z toho ven? Díky moc. Iva

Odpovědi na otázku

Zmáčkni najednou Ctrl + Alt + Delete

No - eď si sa dostala až tam - vypínacie tlačítko na NB podržať dlhšie ako 4 sekundy. NB sa vypne. A keďže to nebolo normáne vypnutie (ale núdzové), tak buď nabehne čierna obrazovka s bielym textom a tam vyberieš Starting normally Windows (alebo niečo podobné), alebo sám NB začne nabiehať od začiatku. Všetko čo bolo nastavené, bude zrušené. A mala by si sa dostať aj k tomu heslu....Inak - pokiaľ používaš NB iba ty - je blbosť heslovať prístup - len sú s tým problémy a zdržiava to.