» Poradna » Programy

Jak vypnout počítač po defragmentaci?

K defragmentaci používám program Norton Speed Disk z Norton Utilities  2001. Defragmentaci pouštím obvykle přes noc. Potřeboval bych proto, aby se počítač po skončení defragmentace sám vypnul. Mám samozřejmě ATX. Nevíte jak to udělat?

Odpovědi na otázku

takze pokud ma w95 / w98 / wme tak je to jednoduche, udelej si .bat soubor obsahujici nasledujici radky (parametr /max (maximalizovany okno) /min (minimalizovany) /w (wait ceka na ukonceni aplikace) pokud je vse ok, tak se kompl vypne....osobne doporucuji jeste sputit NDD predtim nez se nahodi SD:------@echo offc:\windows\command\start.exe /max /w "C:\cesta\NU\SD32.EXE" C: D: E: F: G: /FC:\WINDOWS\RUNDLL.EXE user.exe,exitwindows

mám prográmek , který zdefragmentuje a sám vypne comp. Najdeš jej na adrese : http://www.fortunecity.se/centrum/europavagen/180/d...

Taky jsem si kliknul  +