» Poradna » Windows (a jiné OS)

Jak vypnout PIN kod u windows 10

Zdravím,potřebuji vypnout uvítací PIN kod pro Windows hello. Ráda bych měla pouze heslo a ne PIN.Zkoušela jsem ho vypnout v nastavení, ale políčko odebrat je šedivé a nejde na něho kliknout. Prosím moc o raduDíky

Odpovědi na otázku

Pohledej kua ne? Návodu je mraky.... to ste tak líní? A to ze je sedě znamená, ze to potřebuje jine zabezpečení. Tak si nastav heslo a pak zrus pin. Aj ti to napíše proc je sede

A ty jsi tak líný si to po sobě přečíst? Sám jsi trubka a chceš si na někom honit ego hňupe.

Rika kdo? Velky Úd(a). Ty mi jen nadavas, ja poradil. Tak si chuchni.

Si prihlásená ako admin?

Zrušit přihlašování pomocí "Windows Hello".Potom to bude chtít heslo.Pokud vadí i heslo, tak najít a spustit "netplwiz" a odškrtnout pryč příslušnou volbu.

nejde odstranit pin kod