» Poradna » Windows (a jiné OS)

Jak vypnout osvětlení myši?

Po vypnutí PC stále svítí osvětlení na myši.Zkusil jsem ji připojit na všechny USB vstupy ale všechny jsou napájeny.. V BIOSu mám nastaveno Disabled pro probouzení myší a ve správci zařízení je zatrženo u všech USB "Povolit počítači vypínat zařízení z důvodu úspory energie".Typ základní desky je : Gigabyte GA-MA770T-UD3P OS W7 (64bit)Díky předem za pomoc.

Odpovědi na otázku

Treba hľadať v BIOSe voľbu, ako vypnúť napájanie USB pri vypnutí počítača. Prípadne to môže byť jumper priamo na doske, hľadaj niekde v blízkosti tých USB portov, len neviem, či sa to ešte takto robí.

Alebo pozriet nieco ako USB charge a vypnut,.

Pripadne Power on USB a vypnut.

1.vytahuj mys z usb2.google nefunguje?https://www.google.cz/webhp

1? tak proč už rovnou nevypnout PC na zdroji?

a proc lezt za pc kdyz nekdo ma mys v prednim panelu usb

Myš v předním panelu Nejlepší bude vypnout napájení USB v BiOSu nebo starší desky jumper na MB

Právě že funguje,ale možnosti z vyhledaných možností jsem vyčerpal,včetně stupidity, jako vypnout PC ze sítě!

Co je stupidního na vypínání PC od sítě? Já když PC nepoužívám tak ho na zásuvce přepínačem klidně vypnu... A světe div se...když jedu na dýl pryč z baráku....tak vypnu pojistky. Ale pro tebe to je stupidní...hmm..tak si hoď na myš kus hadru...když tě sejří světýlko...a si neschopnej nastavit u vypnutýho PC napájení USB portů

přesně, taky mám celý PC zapojený do vypínací prodlužky. Když jedu na dlouho pryč, tak to navíc vytáhnu ze zásuvky.

Tak, tak... len dúfam, že neodpájaš sa aj od siete na hlavných ističoch, najlepšie štípačkami....

lepší je zavolat do ČEZu, ať mě na 2 týdny odstříhnou, co kdyby náhodou ... se mohlo něco stát ... třeba blesk, kterej projede vypnutýma jističema i prodlužkou :O

Poistky? Teda vypneš aj chladničku s mrazničkou? Aby bolo po návrate doma veselo?

Já prostě vypínám u zdroje.. Pokud nechceš dozadu lézt tak si sežeň prodlužku s protipřepěťovou ochranou a tím spínačem.

Já také vypínám (a zapínám) na prodlužce, a to tím spíš, že vím, že některým zdrojům neprospívá, když stojí pod napětím a netočí se ventilátory. Takže tím i šetřím zdroj.

kup si bezdrátovku, ta vypíná po určité době sama a startuje pohnutím kolečka

bezdrátovku a laserovou, ta navíc ani nesvítí

Svítí, ale není to vidět

Myšku s osvětlením jsem ještě neviděl!

Obezřetní lidé používají toto: http://bit.ly/2cgBlSkTi, kterým je to jedno se spoléhají na různá softwarová vypnutí PC, TV vypínají jen ovladačem, nechávájí různé nabíječky zachumlané v peřinách anebo kupují akumulátory z lidové republiky.

Jak vypnout myš BATTLETRON