» Poradna » Web a internet

Jak vypnout auto. vyplňování ve vyhledávači

A hlavně pak ty otravné reklamní obrázky které vyskakují při prvních písmenech ve vyhledávánípřikladem Jit - (ka Moravcová)Jitrnice Plzeň (logo podniku)JJJ.J.abrahams (držka) Je to nová funkce které jsem si všiml asi před týdnem ale už mi to začíná vadit, google je dobrý vyhledávač ale to že si automaticky něco nastaví a nejde to vypnout je celkem dost na kkt.Kaktus Běžný

Odpovědi na otázku

Je toho plny internet jen se ptat tamNaprikladJak zapnout našeptávačSpusťte webový prohlížeč Google Chrome, klikněte vpravo nahoře na 3 tečky pod sebou a následně na Nastavení. Na této obrazovce sjeďte dolů a klikněte dále na volbu Rozšířená nastavení. Zde u kategorie Ochrana soukromí a zabezpečení zvolte hned první volbu Synchronizace a služby Google.9. 7. 2019

díky !