» Poradna » Web a internet

Jak vyplnout postranní panel

Dobrý denjak se prosím dá vypnout postranní panel "historie", která se vždy objeví ve Firefoxu po jeho spuštění vlevo?Prostě když se otevře okno tak tam pokaždé se v pravo objeví panel s historií. Nejde to vyplnoutděkuji.

Odpovědi na otázku

Tím křížkem, co to má v roku, tlačítkem "Zavřít postranní panel", která je v menu, když klikneš na "Historie" nebo třeba zkratkou CTRL+H to nejde?

Já bych byl radší, kdyby se to nespozuštělo jako dřív, když bylo okno oknem bez postranní lišty histrorie.Štve mě proč to pořád vypínat