» Poradna » Programy

Jak vypálit bootovací DVD s win Vista?

přeju dobrý den.

mám problém se kterým si nevím rady. Na svém HDD mám v jedné složce rozbalené soubory OS win Vista.
potřeboval bych je vypálit na DVD ze kterého bych mohl nabootovat a nainstalovat system. již jsem zkoušel nero, ale vždy neúspěšně - počítač jen restartuje a instalace se nespustí. Mohl by mi prosím někdo podrobně poradit? Moc tomu nerozumím, děkuju

Odpovědi na otázku

Potřebuješ obrazy disku(IMG, ISO, BIN, NRG) které budou bootovací a v neru to musíš vypálit jako obraz disku + nastavit v BIOSu start s mechaniky DVD(Boot Sequence).

jj, já jsem schopný udělat z těch souborů např. ISo omage a pak to vypálit, ale jak docílim po případě s jakým programem a postupem toho aby tem image byl bootovací?
děkuju

Hi hele takze to mam vypalit jako datovy disk obraz disku tam neni specifikovano v NERO 9
Dekuji moc

AJ TU JE JEDEN NAVOD

technet.idnes.cz ...

Mozna by slo ulozit pomoci UltraIso boot sektor ze zapujceneho instalacniho DVD Vist. Vytvorit bootovaci DVD se soubory z HDD a jako bootovaci pouzit sektor takto ziskany. Jinak receno na obrazu zapujceneho instalacniho DVD ponechat puvodni zavadeci informace a vymenit celou instalaci, UltraIso to zvladne.

Skús :
www.zive.cz ...