» Poradna » Programy

Jak vypálit bootovací cd

Zdravím,mám uložen Windows ME ve formátu .mdf a k tomu je malý soubor .mds/1 kb/. Jak z nich v UltraISO vypálím bootovací CD? Děkuji.

Odpovědi na otázku

V image souboru by mělo být vše potřebné, normálně to vypal na CD (RW) a skus z toho nabootovat (pro otestování bez vypalování mountni obraz do vmware (server je zadarmo) a nech nabootovat virtuální počítač).

Zda sa mi ze v ultraiso bola polozka vytvorit(napalit?) ako bootovacie cd.

Ten image je uložen programem Alcohol 120%, tím bys ho také měl pálit...

Ultraiso-nastroje-vypalit obraz CD, k vypaleni je potreba mit Nero, z nehoz pouzije knihovny.Nebo v Ultraiso toto mds prekonxertuj na iso a pak jde vypalit treba v NeroCDspeed.

prečo to urobiť jednoducho, keď sa to dá aj zložite!!že? imgburn,burnxp atd.