» Poradna » Windows (a jiné OS)

Jak vyčistit Temp AppData\Local\Temp ?

Ahoj,všiml jsem si, že ve složce Temp mám cca 7.5GB, ale nevím, jak to pročistit. Je nějaký způsob jak bezpečně promazat soubory aniž bych něco zkazil?Díky předem za odpověď

Odpovědi na otázku

Nesdělil jsi verzi OS.Předpokládám OS WNT 6. řady.Co s tím?3 základní použitelné možnosti:A/ pro začátečníky slouží 100 % bezpečný čistič:http://forum.zive.cz/viewtopic.php(hlavně nepoužívat 3-P čističe typu CCleaner & spol!)B/ pro mírně pokročilé vestavěný nástroj v OS WNT:cleanmgrC/ pro pokročilé Admin konzole cmd:del /F /S /Q %TEMP%del /F /S /Q %TMP%

http://leteckaposta.cz/500145972Stiahni, spusti myšou *.bat ako Správca, dávka je určená pre W7/8x/10

Aby som nezabudol. Pri prvom čistení počkaj cca 10 minút než sa systém očistí od bordelu. Výpis uvidíš v cmd okne.

Jen by uživatel měl vědět, co dělá, když to pouští. Mažeš tam pár věcí, které by uživatel nemusel chtít mazat: koš - někteří uživatelé si tam skladují věci. Mimochodem ten koš bys mohl smazat až na konci a ne průběžně několikrát a třeba předtím ošetřit, jestli opravdu existuje.shadowcopy (body obnovení) - tohle bych obecným uživatelům vůbec nedával, navíc tam nastavuješ velikostDistribution download se maže při problémech s aktualizacemi, ne obecněMůžeš vysvětlit kouzla s promazáním WinSXS\Backup? To první je jen pokus a napodruhé už to po převzetí práv opravdu promázneš?P.S. ten mínus není ode mne, já si na to nehraju.

Prosím tě nemáš ještě ten bat soubor ? strašně mi to pomohlo a omylem jsem ho vymazal bych bych ti moc vděčný ... S pozdravem Dimitryj

Dobrý den máte ještě tento soubor u sebe nebo něco takového dost by se mi to hodilo byl bych opravdu moc vděčný omylem jsem ho vymazal a už nejde obnovit tak jsem asi týden hledal od kud jsem to předtím stáhl a bylo to od vás ale bohužel letecká pošta už ho nemá a tak se obracím na vás zda li ještě soubor nevlastníte nebo někoho neznáte děkuji předem za odpověď .. S pozdravem Dimitryj_

Ve složce TEMP žádná užitečná data nejsou, pokud sis tam ty úmyslně něco užitečného neuložil.TEMP slouží jako dočasné úložiště pomocných souborů, takže můžeš bez obav celý obsah (klidně ručně) promazat.Jinak doporučuji součást Windows - CleanMgr.exe (vyčištění disku)

Ctrl+A Delete

Ano, ctrl+A > shift+del > Enter. Co je zrovna používáno, tam zůstane, zbytek se smaže.

A pri te prilezitosti se muzes podivat i do (pokud pouzivas MS IE):AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.IE5aAppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Low\Content.IE5Ne pruzkumnikem, ale nejakym manazerem se zobrazovanim skrytych souboru. To se budete nekteri mozna divit.

Děkuji všem mnohokrát!

Ahoj, všiml jsem si, že ve složce Temp mám cca 7.5GB, ale nevím, jak to pročistit. Je nějaký způsob jak bezpečně promazat soubory aniž bych něco zkazil? Díky předem za odpověď

AppData\Local\Temp ? Jak se dostanu k těmto datům?