» Poradna » Ostatní

Jak vyčistit počítač od prachu?

tak tady je ukázka jak se čistí počítač. ano je to extrémní případ

enjoy:
navratdoreality.cz ...

Odpovědi na otázku

No ten prach je teda extrémní, i na průmysl je to dost. Ale občas i to může být vidět, pokud netěsní rozvaděč nebo ho někdo nechá otevřený. Jinak to čištění stlačeným vzduchem...běžná praxe u nás, úplně stejně. Stlačený vzduch z centrálních rozvodů a jedem

Na průmysl? Už jsem viděl kancelářský počítač, ve kterém byla několik cm tlustá vrstva chuchvalců prachu.

Toš to fuj teda , no před pár lety i nás to bývalo v některých linkách šílené, ale už se s tím něco dělá. To jsou pořát nějaké ISO, audity...

Je pravda, že ten počítač byl přes 10 let v provozu a ta kancelář nebyla úplně nejčistší, ale pořád to byla jen kancelář.

jo. dyť jo. pokud to neni olejový kompresor...

Ten počítač zapnout, tak za chvilku shoří. :D

Ba naopak začne trhat rekordy o chovatelích PC.

Ten makal v lomu na váze jinak to není možný.