» Poradna » Web a internet

Jak vybrat nejlepší internet? Liberec

Zdravím,chtěl bych se zeptat zda mi tu někdo neporadí, s tím jakého vybrat poskytovatele internetu. Bydlím v rodinném domku v Liberci v čtvrti "Staré Pavlovice". V ulici bohužel nemáme možnost připojení optikou. Proto jsem dodnes používal bezdrátové připojení Cerberos - ale v něčem bude asi problém, ping lítá nahoru dolu, download a upload taky neni nijak super (a poskytovatel se jen usmívá a krčí rameny). Budu moc rád pokud mi poradíte, bylo by super mít download min +- 30 mb/s a upload 20 mb/s... Ale pokud je na trhu něco lepšího za rozumnou cenu, tak budu rád za názor...Předem díky za reakce :)//"Velká písmena používejte jen na začátku titulku a u vlastních jmen."//

Odpovědi na otázku

Myslím, že těch 30 mb/s bys dokázal posílat Morseovkou. MB, Mb a mb totiž není to samé.

Bylo myšleno Mb :)

Nezůstaly tam někde ve zdi dráty od firmy SPT Telekom?

I v Liberci platí, že nejlepší je obejít sousedy v ulici a poptat se, jak se připojují a jak jsou s tím spokojeni.

Když to nespěchá, přes víkend budu Na mlýnku. Napiš, která ulice tě zajímá. Poptám se ti tam u místních.

podívej se tady http://www.internetprovsechny.cz/wifi/kraj/liberecky/podívej se na firmu CERBEROSa-net LiberecNEJ TV UPC