» Poradna » Ostatní

Jak vstoupit na prejdi.cz

V časopise Computer je vždy při odpovědi na soutěž odkaz na odpovědní formulář : prejdi.cz/.... Googl ani žádný jiný vyhledávač neumí tuto adresu najít. Můžete poradit jak se na tyto stránky dostat a vysvětlit jak je možné že tento odkaz neexistuje?? Děkuji za odpověď, která bude zajímat asi více lidí.

Odpovědi na otázku

Odkaz se nezadává do vyhledávače, ale kompletně se musí vložit do adresního řádku prohlížeče...

Tak proč tu nedáš odkaz asi,že tato stránka vůbec neexistuje.

www.prejdi.cz/ je jen zkracovač, aby tam nemuseli dávat kilometr dlouhou adresu. Ale musí to tam napsat celé včetně klíčového slova, co je za tím.

Pokud se tam zadá celá adresa tak vždy se objeví: Bohužel jsem nic nenašel.

Pokud to je ze staršího časopisu, odkaz už nemusí fungovat. Jeden funkční je třeba tento:http://prejdi.cz/psu

Toto je nejnovější : prejdi.cz/sc0319 Ale není k němu přístup.

Něco je špatně u tebe. Zkopíroval jsem to, zadal do adresního řádku a je to v pohodě. Přesměrovalo mně to za článek https://www.zive.cz/clanky/soutez-s-computere...

Také mi to funguje bez problémů.

Zac)

Za c)

On to evidentně cpe do vyhledávacího políčka google, místo aby to dal přímo do adresního řádku. Znám bohužel dost lidí, kteří i když mají přesnou adresu stránky, tak ji zarputile cpou do vyhledávače :)

Chrome + Google už je "blbuvzdorný", začnu něco zadávat do Google a on mi kurzor jeb*ne do adresního řádku, tam zadávám jak co chci vyhledat i URL adresu, on to rozezná. Ale třeba na Chrome + Seznamu to Seznam to nefunguje.

To jo, ale pokud si otevře přímo web google.cz a zadává to do vyhledávacího pole, tak toto je výsledek. Jsem si celkem jistý, že to je ono, on to v podstatě i píše, že mu google nechce adresu najít.

Tam mi to zase nabídne jednu jedinou vyhledanou stránku, a to toho článku. S Google + Chrome to funguje, to spojení je fakt "blbuvzdorné". Ale může používat jiný vyhledávač, nebo kdo ví co dělá za chybu.

Proč to proboha cpeš do vyhledávače??? Když máš konkrétní adresu, tak se píše přímo do adresního řádku prohlížeče, ne do vyhledávacího pole.

https://i.iinfo.cz/images/20/chrome-vyhledav... Možná bude lepší obrázek.

Klávesnice Connectit Neo+b) 50 milionů sepnutí

Cože? Můžeš to napsat česky?

Odověď: c) 2 000TBW

Správná odpověď je c

Je to C!!!! Což je jasné. Jsme prostě technici a programátoři!!

Koupil jsem si nový televizor. Zjistil jsem, že nemá konektor na sluchátka. Jedná se o televizor LG. Dají se nějak sluchátka zapojit. Jaroslav Krajan

b) AAC