» Poradna » Mobily

Jak vrátit spam.

Dobrý den, psala jsem si s kámoškou a omylem jsem klika na spam, takže už si nemůžeme psát. Nevíte někdo co nejpřesněji co mám udělat nebo zmáčknout abych spam vrátila? 😭😭❤️Když tak napište na e-mail: NikolaChloubova@seznam.czNebo na Faceboook: Nikola ChloubováPředem děkuju

Odpovědi na otázku

nepis to sem dvakrat

Najdi mail(y) ve složce kam padá spam a nastav že není spam. Většina klientů mail vrátí zpět do doručené pošty.

Klikla jsi na "spam" kde? Myslíš, že tady někdo má křišťálovou kouli? A mail sem dáváš zbytečně, nikdo ti na něj psát nebude.

Akoze nie, napise kazdy spamovaci robot. :D