» Poradna » Mobily

Jak vložit obrázek na pozadí u sms-Samsung galaxy a 12

Dobrý den, mám Samsung Galaxy A12. Vím, že u Samsungu lze dát svůj obrázek na pozadí u sms zpráv. V tomto mobilu to nemohu najít. Děkuji za odpověď JH

Odpovědi na otázku

Dobrý večer, no už mám asi čtvrtý Samsung a nic takového jsem v nastavení nikdy nenašel.Jediné co jde změnit je pozadí při hovoru a to se dělá v galerii.

Na Androidu 11 jsem ted zkusil a jde mi to. Nevim, jak presne je to prelozene do cestiny, ale s tim si uz poradis:1. otevri aplikaci zprav, otevri chat s nejakou osobou.2. klikni na tri tecky vpravo nahore3. klikni na Customize chat room4. klikni na prvni "barvu" s kytickou a vyber fotku/obrazek, jaky chcesMuzes nastavit pro kazdy kontakt jiny obrazek, nebo kliknout tlacitko Apply to all chat rooms.

No jo máš pravdu tak tohle funguje.??

Ted Ti nerozumim. V jedny vete potvrzujes, ze mam pravdu a zaroven se ptas, zda to funguje? Ano, ted jsem to zkousel a funguje mi to. Zda je to na Galaxy A12 (mozna s Androidem 10) stejne, nevim jiste. Snad ano.

No já tam dal prst nahoru,že je to dobré,ale místo toho se tam ukázali otazníky.Takže potvrzuji,že to funguje jak píšeš super.

Díky za pomoc, nevím zda je to tím, že jsem starší ročník, ale nejde mi to. Co vím jistě, že jsem kdysi měla Samsung, který to právě uměl.

Moc děkuji za pomoc, ale nejde mi to. Možná je to asi tím,že jsem trochu starší ročník a nerozumím.

Tak jsem jeste overil presny preklad Samsungu.Takze stale plati1. otevrit Zpravy2. Otevrit konverzaci s clovekem, u ktereho chcete zmenit pozadi.3. Kliknout na 3 tecky v prave horni casti obrazovky4. Prizpusobit chatovaci mistnost5. Kliknout na prvni cervenou ikonu s kytickou pro vybrani vlastni fotky/obrazku nebo na ostatni barvicky pro zvoleni prednastavenych pozadi6. Pokud chcete mit toto pozadi u vsech zprav a nejen u te jedne osoby, kliknout na Vsechny chat. mistnosti.

Takhle to.funguje na.Samsunzich s Androidem 11, co mame doma. Neni ale zcela vyloucene, ze u nekterych levnejsich tuto volbu zamerne vypustili.Treba jako vibracni odezvu pri psani na predinstalovane klavesnici

Ale ten jeho mobil by měl mít Android 11 takže asi jen neví jak nato.Změna pozadí u hovoru se dělá z galerie tím,že se klikne na obrázek který chceme a dole ty tři tečky a nastavit jako pozadí a vybrat nastavit pozadí při hovoru.

Od kvetna by mela mit Android 11 s One UI core 3.1.Ale dulezite je tam to slovicko "core". To je pro telefony nizsi stredni tridy a nektere funkce jsou tam osekane. Napr. nelze nastavit tu vibracni odezvu u predinstalovane klavesnice. Zkratka umele odlisuji levnejsi telefony od drazsich.Takze bych se nedivil, kdyby tam tahle funkce taky proste chybela. Nepredpokladam, ze by tam byla, jen schovana nekde jinde...

Tazatelka se ale ptá, jak vložit obrázek na pozadí u sms, ne na změnu pozadí u hovoru.

No mnohokrát děkuji, funguje to. Už má dušička pokoj.

jaký obrázek na pozadí? Jako obrázek (fotka obličeje) toho, kdo ti tu SMS poslal?To se musí udělat v kontaktech.

Ne ne, svůj obrázek z galerie, úplně stejně jako když si dám třeba na domovskou obrazovku

Pozadi za bublinama se zpravama. Standardne je to bile (pokud neni aktivni nocni rezim). Nebo se tam daji vybrat prednastavene barevne prechody nebo vlastni obrazek.Vzhledem k tomu, ze lze nastavit pro lazdou konverzaci zvlast, sla by tam i fotka odesilatele. Ale bylo by to celkem rusive.

aha, pro mne je primární přehlednost a čitelnost. Takže jsem nakonec přešel na aplikaci Textra.