» Poradna » Ostatní

Jak vložit fotky do inzerátu z google fotky

Nejsem u svého pc a potřebuji vložit fotky k inzerátu z google foto. Jak to mám prosím udělat. Děkuji

Odpovědi na otázku

Stáhnout z GP a vložit do inzerce?

nebo si na Fotky Google vyrobit album, nasdílet ho veřejně a do inzerátu vložit link. To v případě, že do inzertního serveru třeba nejde nahrát tolik fotek, kolik potřebuju.

A co vám brání si tu fotku z google foto nejprve stáhnout do telefonu/počítače a následně vložit běžným způsobem?

Ironická odpověď, ale toto už "nedávám"... absence zdravého /"selského"/ rozumu.