» Poradna » Web a internet

Jak video z Internetu přes Wifi do TV ?

 | Microsoft Windows XP Firefox 19.0

Dobrý den. Potřeboval bych konkrétní kroky k tomu, abych si mohl z Internetu pustit například video http://www.televize-js.cz/cla&přes Wifi do TV. Byl mi doporučen program Serviio 1.2.1 a program Free Download Manager. Oba programy jsem si nahrál do počítače. Zkoušel jsem různé možnosti, ale video mu na TV nejde. Moje vlastní videa z dovolených z kamery jsem si uložil do PC a ta mi jdou přes Wifi na TV přehrát v pohodě přes funkci Allshare. TV je Samsung UE 32D 5500. PC je XP home editon. Na TV mi to píše : nepodporovaný videokodek. Tak nevím, jak to dále udělat a opravit, aby to šlo. Moc děkuji za případné rady - neumím anglicky.

Určitě si přečtěte

Vyzkoušeli jsme eObčanku a přihlásili se s ní na weby úřadů. Vážně to funguje!

Vyzkoušeli jsme eObčanku a přihlásili se s ní na weby úřadů. Vážně to funguje!

** Máme eObčanku, máme čtečku, vyzkoušeli jsme přihlášení na weby úřadů. ** Objevily se drobné problémy, podařilo se nám je vyřešit. ** Používání eObčanky pro online identifikaci je velmi pohodlné.

Marek Lutonský | 36

Modelářský zázrak: Maketa raketoplánu Columbia, která létá jako skutečná raketa

Modelářský zázrak: Maketa raketoplánu Columbia, která létá jako skutečná raketa

** Model raketoplánu Columbia od českého konstruktéra umí i létat ** Obdivuhodný model si vzal 1600 hodin práce ** Podívejte se na fotografie ze stavby a prvního letu

Karel Jeřábek | 20Aktuální číslo časopisu Computer

Nejlepší programy pro úpravu fotek zdarma

Externí disky pro zálohu dat

Velký test: herní notebooky

Srovnání 12 batohů