» Poradna » Windows (a jiné OS)

Jak velký měl být oddíl na win 10

Dobrý den,Jak velký by měl být oddíl na Windows 10 (myslím tím disk C).

Odpovědi na otázku

Jak pro koho, mně bohatě stačí 240GB, známí mají 128GB a stačí jim to. Někdo tam musí mít 500GB her a ještě mu to nestačí.

Já spíš myslím že bych tam měl pouze systém. Hry+programy bych měl na zbytku disku (1tb) kvůli přehlednosti. Na tu velikost se ptám proto, aby nebyli nějaké potíže s aktualizacemi

Pokud jde o systém, 128GB bohatě stačí včetně "běžných" programů (kancl, fotky), s aktualizacemi či upgrady není nejmenší problém.

Oddíl alespoň deseti junáků, to dá rozum.

Jak komu, mně s rezervou stačí 90GB. Ale pokud máš nějaké náročné aplikace, hry...tak klidně třeba 500GB.

Mě stačí 60GB.

Zlom mastava kolem 42GB, ale doporucuji 50GB, 10 se odmitne nainstalovat, pokud bude particie mensi nez 30GB, nebo tak nejak. 1903 si ukousne dalsich 7GB.

cloveku kterej ma 1TB disk doporucujes na system dat 50GB ?? Proc ? To je ulet.

Protoze chce vedet kolik mista jenom na Windows? Ja mam jeden disk plny, mam tam 4GB volneho mista, proc davat Windowsu vic nez treba. Moje Ccko bez hibernace a strankoveho souboru, bylo by 12GB, ale jak rikam 7GB je v haji.https://i.postimg.cc/NBjN67nD/capture-04142019...