» Poradna » Web a internet

Jak ve Skype rozlišit viditelnost?

Zdravím, mám takový dotaz ke skype...Jsem se dozvěděl, že jak to má twn stav "nejsem vidět" tak že ono když se to dá u toho kontaktu je takové to kolečko, čímž jde poznat že jsem skrytej, ale někdo to má dokonce tak, že že je skrytej, ale to kolečko tam vůbec nemá... Nevíte prosím, jak to udělat? Za pomoc budu moc rád... Díky//"Pište vždy jednoznačné titulky, nikoli pomozte, dotaz a podobné texty.Velká písmena používejte jen na začátku titulku a u vlastních jmen."Příště bude podobně špatně nadepsaný dotaz rovnou uzamčen nebo smazán!Moderátor//

Odpovědi na otázku

OT To sa čítať nedá. Napíš to ZROZUMITEĽNE, použij aj čiarky na správnom mieste.

Já se neptal na to, jak mám psát čárky, ale o radu s něčím úplně jiným...

Jenže ono se to bez těch čárek nedá číst, víš? Ony se nepoužívají jen z nudy, ale proto, aby text dával nějaky smysl.

použil jsem čárky

Základem relevantní odpovědi je vždy správně definovaný, technicky přesný a srozumitelně česky formulovaný dotaz (pravopis je v odborném textu nutností - správné umístění čárek v textu, snaha jednoduchých vět a tedy nevytvářet nekonečné souvětí atd.). Ani jedno z toho jsi nedokázal v dotazu respektovat. Nečekej tedy pomoc, která by pro tebe byla přínosem, z tvého dotazu nelze jednoznačně pochopit, co vlastně řešíš.

Ptal jsem se na to, jak se udělat na skype neviditelným, tak aby to vypadalo, že jsem skutečně odhlášený.

mat tvoje problemy a Rockefellerove miliardyd wole. Sa odhlas a budes mat.

Ale já se právě ptám na to, jak udělat aby to vypadalo, že odhlášený jsem, ale právě bych nebyl.

No, to je ale právě to, že když se skryju, tak u mě bude to kolečko, to jde poznat, že jsem skrytý, ale já myslel aby to vypadalo, že jsem úplně odhlášený, ale přesto bych tam byl?

A k čemu má být 'aby to vypadalo'? Jestli jsi úplně odhlášený se dá snadno ověřit.