» Poradna » Programy

Jak ve Photoshopu nahradit obličej

Potřeboval bych poradit jak ve Phototoshopu nahradit obličej jiným obličejem (jiné osoby), tak aby to vypadalo reálně? Nejlépe detailní návod.Děkuji.

Odpovědi na otázku

Vyříznout, vložit jiný, zamaskovat přechod. Jestli myslíš, že tě tady někdo v jednom příspěvku naučí to, co se lidi učí měsíce až roky praxí, tak jsi docela naivní ;)

Do Vašeho vyhledávače vložte sousloví: face swap photoshop. Není zač.

Připravuješ fotky ze superdovolené?

Ano, ze superdovolené a se superpřítulkyní.

Jako v první odpovědiMečislav Kozel | 15. 06. 2007 17:17 | Zajdi si do knihovny a půjč si knihu o PhotoShopu (nebo si ji kup), knížek jsou o tom mraky a dá se to z nich pochopit. Konkrétní doporučení nedám, neb sedím v hospodě a nemám dostupnou vlastní knihovničku. Otázečka: Proč sis koupil drahý profesionální program PhotoShop, když v něm neumíš ani základy?

to je dost provokativna otazka: "Proč sis koupil drahý profesionální program PhotoShop" pre niekoho, kto nelegalne pouziva SW a este aj v nom vie hovno urobit.

Tak jsem se pro tebe obětoval a sehnal ti detailní návod. Tady ho máš:https://www.knihydobrovsky.cz/navody-adobe-photoshop