» Poradna » Programy

Jak v Proxmox-u vypnout enterprise repozitáře?

Ahoj, poradí někdo jak v Proxmox-u vypnout enterprise repozitáře? Pokud dám apt update tak to vypisuje chyby :( Děkuji

Odpovědi na otázku

Proxmox neznám, ale pokud to používá apt jako Debian/*buntu, nemá to náhodou taky soubor se seznamem repozitářů v /etc/apt/sources.list??Pokud ano a máš možnost se k němu dostat s root právy, tak si repozitáře nastavíš dle potřeby.

Ahoj Alberte, díky ale v souboru /etc/apt/sources.list jsou jen standardní adresy, buď je to někde jinde nebo se to dělá nějak jinak - nemůžu to dohledat.

Otevřít soubornano /etc/apt/sources.list.d/pve-enterprise.listZakomentujeme řádekdeb https://enterprise.proxmox.com/debian/pve stretch pve-enterprise