» Poradna » Počítačové sítě

Jak v PC zpomalím internet na danou maximální rychlost?

Ahoj, lze v PC s Windows 10 nějak zpomalit rychlost internetu nastavením nějakého horního limitu rychlosti? Chci se podívat, jak se načítají různé prvky na mých webovkách s pomalým až velmi pomalým internetem (třeba z mobilu na Edge, na mobil jsou ale zase optimalizované, takže prostě pomalé připojení).Vím, že se můžu připojit přes edge, ale chtěl bych prostě vyzkoušet víc načítacích rychlostí.Díky

Odpovědi na otázku

Google Chrome -> F12 -> Karta Network a vpravo je šipka (vedle toho je "no throttling", tkdyž je to deaktivováno) se dá vybrat nejen rychlost, ale i latence EDGE ...je to super nástroj a jde tam simulovat třeba iPhone, tablet atd.

S tím souhlasím, je to funkce, která je přesně pro tyhle účely.

Ideálně nastavit omezení v routeru.

Né všichni mají přeci router...