» Poradna » Windows (a jiné OS)

Jak v cmd přepnou z C:\ na D:\

Dobrý den, jak se v příkazové řádce dostanu do složky třeba D:\abc jako první mě příkazová řádka hodí tuším do C:\Users\User dám cd..\... a sem v C:\ ale jak se zatraceně dostanu na Dčko?

Odpovědi na otázku

to je fór, ne? D:Jak prosté, milý Watsone...

Ahoj,D:případně rovnoucd /d "D:\abc"

to neumíš hledat na internetu?

když se někdo zeptá na něco takovýho, tak by měl mít cmd zakázáno adminem !!!

A když někdo neví, že s vyšší frekvencí procesoru se zvyšuje jeho spotřeba, tak by neměl radit v počítačové poradně!

A keď si vyhľadáš príkazy DOS-u, tak objavíš aj iné "vychytávky".

Dal bych příkaz "ZATRACENĚ".....