» Poradna » Programy

Jak upravit rozlišení screenu ve Virtualboxu

Zdravím, už pár hodin si lámu hlavu s jedním problémem a ani strejda googl mi moc nepomohl.Jde o to, že mám MacBook Air 2014 (bohužel nízký výkon na VB) a snažil jsem se rozběhat Win 10ky(32-bit). Všechno se povedlo widle jsou funkční, šlape to docela obstojně, ale rád bcyh si nastavil rozlišení obrazovky na 1440x900 abych mohl využívat fullscreen.Co už jsem vyzkoušel - různou variaci driverů od intelu (mám i5 4260U) ale problém je s tím, že když je stáhnu a zkusím nainstalovat, píše mi to, že nesplňuji minimální požadavky - to bude ta absence výkonu přes VB.Máte nápad, jak dosáhnout přes VB těch 1440x900?Díky

Odpovědi na otázku

Pridavky hosta (additions) mate nainstalovane?

pravděpodobně ne VB používám velmi krátce, tedy za každou radu ohledně správného užívání VB budu rád

Díky moc, hned jak budu moct vyzkouším :)

Neni zac, snad to pomuze.

Tie sú na disku v zložke kde je VB ako ISO