» Poradna » Mobily

Jak upravit kvalitu zvuku z mobilu?

Ahoj, mám dotaz před měsícem jsem si koupil nový mobil, a se sklamáním jsem zjistil že nahrává zvuk v horší kvalitě než můj starý, jde o to že ten zvuk je takový že je tam ticho dokud například někdo něco neřekne, jinak to vypadá jak kdyby to zvuk vůbec nenahrávalo, nedokážu to moc popsat proto sem hodím na ukázku video z mého starého mobilu a z nového. Moje otázka zní: mohl by mi někdo poradit jak, by se ten zvuk dal upravit tak, aby aspoň trochu zněl jako ten ze stého mobilu? Předem děkuji za odpověď.Video ze starého:https://drive.google.com/file/d/0B_dylhrwFjLjMUszQ... Video z nového: https://drive.google.com/file/d/0B_dylhrwFjLjMjlCV...

Odpovědi na otázku

Rád bych pomohl, ale ten rozdíl nepoznám. Možná by to chtělo nahrát jedno video točené oběma mobily, aby se dalo co porovnávat. Dotaz je to zajímavý, taky občas musím upravovat zvukovou stopu z videí, pak bych mohl poradit. Někdy je to o horším mikrofonu nebo jenom o jeho umístění v těle mobilu, ale jen hádám... Někdy je to o nastavení...