» Poradna » Programy

Jak uložit snímek z powerpointu do png?

Dobrý den.Chtěl bych z prezentace uložit jeden snímek/slide do pc v png, ale nevím si rady. Nam internetu bylo napsané, že musím: uložit jako-jiné formáty-webová stránka, ale já tam na výběr nemám webouvou stránku. Mám tam jen Prezentace aplikace Powerpoint, prezentace aplikace Powerpoint s podporou maker, prezentace aplikace Powerpoint 97-2003, šablona aplikace Powerpoint, šablona aplikace Powerpoint s podporou maker, šablona aplikace Powerpoint 97-2003 Prosím o radu!

Odpovědi na otázku

alt+printScreen a uložiť s orezaním

Teď mi to taky docvaklo, dík :D

Změň příponu na z pptx na zip, rozbal a ve složce media máš obrázky ve formátu png. Toto funguje asi až od Office 2007 - odzkoušeno. Zda ve starších verzích, nevím, nezkoušel jsem. P.S. Pokud ale chceš celý snímek, nezbývá než alt+prtscn.