» Poradna » Windows (a jiné OS)

Jak uložit originální video z Youtube na HDD

Jak uložit originální video z Youtube na HDD?Doporučíte nějaký fajn program?Díky.

Odpovědi na otázku

Ked si ho stiahnes do PC na HDD. Co riesis?

N to jsem se tě ale neptal, co s tím budu dělat.

stačí ti https://www.y2mate.com/ale nevím, čemu říkáš "originální" - to video si už "přežvýkal" Youtube, když ho tam autor nahrál

Moc děkuji. Jasně že originální video je na disku autora. Šlo mi právě o nejvyšší možnou kvalitu jakou mohu dostat zdarma z youtube. Taky vím, že se dá stáhnout video pouhým přepsáním odkazu, ale už je dost konvertované, nikoliv MP4.

vyšší kvalitu než to video původně mělo ti ten soft nenabídne.

Když chceš originál, kontaktuj autora.

Originál nestáhneš, YT vše konvertuje

Dobře, měl jsem na mysli nejlepší možnou kvalitu uloženou na youtube.

4K Video Downloader

Youtube-dl by měl stáhnout video z youtube bez snížení kvality (nic nekonvertuje).