» Poradna » Počítačové sítě

Jak udělat z D-Link dsl-2641B wifi přístupový bod pro notebook

Zdravím Vás, potřeboval bych poradit jak vytvořit wifi bod z tohodle modemu. Internet máme doma od UPC přes modem motorola sb5100e. Do Dlinku jsem zapojil lan kabel a připojil k pc. Do IE jsem napsal 192.168.1.1 ale nic se nestalo nevím tedy jak na to. Dlink má jeden dsl port a 4 lan. Děkuji za vaše rady

Odpovědi na otázku

"Do Dlinku jsem zapojil lan kabel a připojil k pc"Ty kabely jdou zapojit různě.Všechno odpoj, nechej zapojený jen PC do LAN portu routeru. Obojí zapni.Po restartu PC zadej příkaz ipconfig /all a adresu výchozí brány zadej do prohlížeče. Začni nastavovat.

povedlo se, děkuji!