» Poradna » Programy

Jak udělat screenshot z DVD?

Ahojky všem, hledám radu. Máme s manželem krásne DVD z ultrazvuku našeho miminka a chtěla bych si z něj uděla i nějaké obrázky. Bohužel se mi to nedaří, při klasickém použití Print Screen se mi přenese obrázek, ale vydrží jen do doby než zavřu DVD player, pak zbyde jen černé pozadí. Samozřejmě ho ukládám předtím než zavírám DVD player. Moc díky za radu a pomoc, případně odkaz na nějaký prográmek, nebo přehrávač, který to umí.

Kamínek

Odpovědi na otázku

FRAPS

gigamania.zive.cz ...

asi dělám něco špatně, ale fraps mi nefunguje

Zachytit snimok vie aj DVD Player napr. PowerDVD.

tu mas stovky takych programov, co to robia

www.slunecnice.cz ...

přehrávač power DVD je jistej...

Umi to kazdy slusny nebo prumerne vybaveny prehravac. Namatkou Power DVD, VLC Player, BS Player,...