» Poradna » Programy

Jak udělám v Premiere Pro, aby se text jakoby "glitchoval" ?

Dobrý den. Asi už tak 1 měsíc se snažím zjistit, jak udělat aby se text při glitchování hýbal. Z mého popisu to není zcela jasné a možná zním i hloupě. Proto vám posílám video, kde se glitchování, které hledám zobrazuje i v kterém čase:1:01 https://www.youtube.com/watch Pokud jste si to pustili, tak snad už chápete co myslím. Chci jen vědet jak udělám, aby se ten text takhle hýbal a byli tam takové ty čáry. Všechno ostatní vím. Možná, že stačí si stáhnout nějaký present, ale ten jsem nenašla :D

Odpovědi na otázku

Nebylo by lepší toto dělat v After Effect? Nebo jsi programem omezená?

Nejsem... Spíš se mi nechce učit v novém programu, jelikož na to nemám moc času.

Hýbanie dosiahneš efektom Shake. Treba nainštalovať plugin Ignite Express 2017. Mal by byť zadarmo. Nájdeš ho v podskupine Ignite-Grunge.Inak vrelo odporúčam, je to od tvorcov strihového software HitFilm a je tam kopec super efektov a prechodov

Dobře vyzkouším Děkuju