Jak u Stalkera vypnout AA?

Zdravím všechny :) Jak mám u Stalkera vypnout AntiAlialising? Jde mi o nastaveni drive nez spustim hru. Pri spusteni Stalkera to hned u uvodniho obrazku vyhodi chybu - program XR_3DA.exe přestal pracovat. Mám grafiku Ati4870 a u recenzi her pisi, ze AA vubec neumi, proto to zrejmne pada... Jinak mam OS W VISTA SP1.... Dík y za rady :)

Odpovědi na otázku

U Nvidie sa to da vypnut z control panela a nastavit aby to bolo system set a nie aplication set.