» Poradna » Web a internet

Jak trvale odstranit hlášku ze stránek.? TENTO WEB POUZIVA COOKIE...SOUHLASITE

dekuji za radu

Odpovědi na otázku

A) Vyhľadaj si doplnok, ktorý bude toto blokovať;B) Zmeň zákon, ktorý toto nariadil, že je potrebné to zverejňovať - teda - choď do Bruselu....

Tam bych zrovna teď moc nejezdil.

proc? pry je tam bombovo.

Viem ako si to myslel, ale teraz v Bruseli asi nie je čas na žarty

Kresťanské láska k bližnému odpustí "rodeným" bruselčanom tieto drobné spoločenské prehrešky - malé fópaux. Však chudáci, ktorí sa v rozrušení nestihli odpáliť žijú v strachu a nebezpečí pred justiciou, väzením, ako štvaná zver. Hlavne, aby sa Sľovenke, ta het z východu hľadajúcej lásku v podobe prachatého kontoša uloviť na jej ambicióznu chacharu, nič nestalo !!!! Takéto nešťastie by sme hádam neprežili.

Neboj, tak složitý problém to není. Hrajou „GTA: Muhhamad online“. Předchozí díl se jmenoval „GTA: St. Patrick online“.Islamisté pouze dohání terorismus ve jménu Ježíše Krista. Ve 20. století pumové útoky mezi katolíky a protestanty na Britských ostrovech nastavily laťku hodně vysoko. Nebo chceš snad říct, že to nemělo nic společného s křesťanstvím? V příštím díle očekávej drobný upgrade - aby nešly střepiny v sebevražedných vestách odhalit, nahradí kuličková ložiska a matky cucacími bonbóny. Neboj - Hašlerka nebo Bon Pari ti při rychlosti 100 metrech za sekundu udělají taky díru do hlavy.

Všetko ľudské sa dá odpustiť, aj trhaviny. Len tvoju hašlerku ti neodpustím lebo jej rýchlosť v rámci slabej interakcie molekúl cukru je v rozpore s fyzikálnymi zákonmi v prípade odpálenia vo veste alebo elegantnom baťohu. (Hašlerka, či iné chutné cucavé cukroví /bon-bon tj dobrý-dobrý/, by musela byť odpálená v hlavni výbušninou s pomalým zrýchlením, aby sa nám nerozpadla skôr, než niekoho trafí do gebule - z eurofondov dotovaného kriminálnika, zlodeja, mafiána, eštébáka ta het pôvodom zo Sľovenska, majiteľa Čapího hnízda, ktorý svojim umom, statočnou a dlhoročnou prácou si získal srdcia ČR národa oprávnených voličov. Potom je možné dosiahnuť úsťovú rýchlosť cucavého cukroví 600m/s a viac, čo je už len zásluhou dĺžky použitej hlavne a vhodného expandujúceho matroša).

Máš pravdu - celá Babišovská famílie nadělala české a slovenské kotlině za posledních 50 let větší škodu než celý islám po celou dobu své existence.

Ad bonbony - to byl pouze návrh. Oni jsou koumáci a jistě vymyslí něco účinnějšího. Ale stejně to nechápu - kdyby chtěli udělat větší škody a zabít víc lidí, tak měli otrávit třeba vodovod - není šance ohlídat trubky po celé délce. Míst, kde se dá provádět terorismus jsou v Evropě miliony, účinnost a davová hysterie by byla mnohem větší a způsoby jsou levnější.

Vraťte se do Asie, když se vám tady u nás v Evropě nelíbí.

I don't care about cookies

Provozoval webu je povinen získat souhlas uživatele s pojídáním jeho sušenek.Podle směrnice EU nesmí webmaster do Tebe cpát sušenky tajně.http://www.lupa.cz/clanky/evropou-obchazi-st... Co s tím?Pro daný web prostě povol krmení sušenkami v nastavení i-prohlížeče.

jak píšeš - "je povinen získat souhlas" - ale podle mě získání souhlasu má několik ale:1) Abych mohl udělit souhlas musím mít možnost udělit nesouhlas2) ve chvíli kdy se mi cookie cpou do pc a někdo mi OZNAMUJE "hele cookie - jestli nechceš tak táhni" už je pozděmyslím že EU by měla tohle nařízení pokud na něm trvá předělat ... mělo by to fungovat stejně jako když jdu na stránky s XXX tématikou ... nejdříve se mě zeptají a buď jdu, nebo nejdu a ne mi natáhnout něco do pc a oznámit mi to ...

Každý slušný i-prohlížeč umožňuje nastavit krmení sušenkami:A/ pro všechny weby (= zákaz);B/ výjimky pro vybrané weby (= povoleno).Jen negramotný webmaster se předem nepřesvědčí (skriptem na stránce), jak je nastavený daný web v příslušném i-prohlížeči.Pokud krmení z daného webu explicitně povoleno => dotaz je zbytečný.

jedna věc je to plošně zakázat a druhá věc je nařízení evropské unie požádat uživatele o souhlas ... já mluvím o tom souhlasu a jeho implementaci ... četl jsem o tom i odborné články a bohužel je jen velmi velmi málo webů, kde tohle dělají správně (osobně jsem na takovém ještě nebyl)

Naprostý souhlas: perfektní postřeh! Implementace uvedené (nejasně formulované) směrnice EU je v Česku:A/ chaotická (každý pes jiná ves);B/ (nejčastěji) žádná.Pokud jsi webmaster, můžeš vytvořit vzorový postup a nabídnout ostatním.

ne díky - raději knihu

Ale som zvedavý aký to má zmysel. Mám ako user právo a možnosť kliknúť na "go home" s tým, že žiadne sušienky sušiť nebudem? Ak web odo mňa niečo chce, čo ja nie, mám mať právo to odmietnúť, ale mám pocit, že sušienky sa sušia od 1.s a teda možnosť nesúhlasu nemám. Rád by som sa mýlil, ale skôr to bude asi ako s jazykovým zákonom na SK. Existuje, ale kto ho nedodržiava, stať sa mu nemôže nič, lebo zákon postih nedáva

Neni problem si info dohledat... a ano, jako uzivatel bys mel mit pravo cookie odmitnout a provozovatel by ti mel vysvetlit, co to znamena (vcetne smyslu susenek).Na pytel je, ze krom vlastnich (vice ci mene nezbytnych) susenek je na kazdem webu zastup smirovacich/reklamnich susenek tretich stran (da se easy vyresit nastavenim UA).Drtiva vetsina uzivatelu webu je it negramotna a nezodpovedna a nejaka forma osvety je tedy nezbytna. Iniciativa/direktiva prisla z EU, ale konkretni realizace byla na kazde jednotlive zemi (s ohledem na specifika mistniho prava atp), tak jako ve vetsine pripadu.Susenky se daji navic osefovat uz na urovni prohlizece obecne pripadne vhodnym doplnkem. Par kliknuti rozumneho uzivatele nezabije a ty neinformovane resp nezodpovedne je treba vzdelavat.

díky . ten doplněk do prohlizece pomohl.