Jak to je sakra s procákama od AMD -začínám v tom mít guláš!

Nějak jse ztratil přehled...Napsal by mi prosím někdo postupný výčet procesorů od AMD (od Thunderbirdu až po Hammery).V Hammerech mám totiž největší zmatek, pořád se tam plete nějakej Barton a Opteron, Claw Hammer, Sledge Hammer... k čemu to vlastně patří???Díky moc

Odpovědi na otázku

No, jediny, co vim, je ClawHammer, kterej se bude jmenovat Athlon pro jednoprocesorovy systemy a Opteron pro viceprocesorovy. Podle mejch informaci se ale objevi az za nejakej cas.

Ja myslim ze na Zive o tomto najdes informaci dostatek, tyto procesory se beztak jeste nevyrabi a Hammer se asi jmenovat nebudou, Barton mezi ne nepatri, to mela byt verze Durona.

http://www.amd.com/us-en/Processors/ProductI... je přehledná mapa historie (nejnovějších) procesorů AMD.  A máš tam i toho Bartona!