» Poradna » TV, audio a video

Jak stajovat do PC kvalitne z iCloudu

Ahoj, jak se daji stáhnout fotky (videa) z iCloudu do počítače s Windows 10 v dobré kvalitě? Z webové aplikace je to hnus a z aplikace pro Windows jak by smet. 😟 Existuje vůbec nějaké jiné nastavení, řešení tohoto problému? Díky

Odpovědi na otázku

Nevim jak je to ted, ale ja jeste pred dvema rokama nemel problem s oficialni iCloud SW s ohledem na stahovani o plne velikosti.Dokonce to na WIn fungovalo jako opravdova zaloha.

Pokud se ti stahuje nějaká mizerná kvalita, tak to v té "kvalitě" máš nejspíš uložené už na tom iCloudu. Neexistuje žádný důvod, proč by aplikace pro Windows měla stahovat cokoliv jiného, než plnou kvalitu, která je v iCloudu uložená, stejně tak i přes web.

nemas pravdu, mam uplne stejnej problem jako tazatelmezi iPhonem a iPadem se pres iCloud prenasi HEIC v plny kvalite, takze na iCloudu je to nahrany spravne, ale pres web a pres Windows aplikaci se da stahnout jen JPEG v nizkym rozlisenija to resim trochu pres ruku - forky si zalohuju jeste na OneDrive, kde neni problem, tam k zadny konverzi nedochazi